Atsauksmes

Ļoti jauka, pozitīva, atsaucīga un talantīga fotogrāfe.

IEVA & ARTŪRS

Kameras priekšā iesaka kā un kur labāk nostāties, lai būtu bilžu dažādība, kā arī noķerti skaisti, dzīvīgi, nesamāksloti un mīļi kadri. Bildes ir daudz, ļoti skaistas un profesionālas. Ar Leldi jutāmies brīvi un ērti.
Mīļš paldies, ka biji ar mums, par ieguldīto darbu, mūsu īpašās dienas iemūžināšanu, skaistām atmiņām!

Sajūtu meistare

Agnese

 Leldes darbi iedvesmo dzīvei! Foto noķer mirkļus, kas raisa pozitīvas emocijas, saviļņo un iedvesmo. Skatoties bildēs var sajust cilvēku laimi un starojumu, bērnu smieklus, silto vasaras dienu. Auss saklausa upes čalas. Un mati noķer vēju!
Paldies Leldei par skaisto!

Leldes un fotokameras priekšā jutos kā vissskaistākā un mīlētākā jaunā māmiņa .

Sandra Ezeriņa

Bildes runā, un ir iedvesmas pilnas . Novēlu katrai sievietei to piedzīvot ,un atstāt taustāmu pierādījumu dzīves skaistajā posmā ,kad gaidi bērniņu . Paldies Tev !!!

Ģimenes stāsts

Mārīte

Ja Lelde fotogrāfē, tad zini, tās nebūs bezpersoniskas bildes. Viņa ieliek sirdi un dvēseli tajā ko dara. Atskatoties uz bilžu krājumu no viņas padarītā, sajūtas ir viennozīmīgi labākās. Viņas fotogrāfēšanas laikā es pat teiktu Tu vairāk atbrīvojies nekā iespringsti – viegli, emocionāli, tas ir vesels piedzīvojums, kuru tiešām atceries ar smaidu uz sejas. Noteikti iesaku papildināt savu emociju – bilžu grāmatu ar jaunām mīļbildītēm, sajūtām, dzīves mirkļiem. Cenas – pff., par to tiek viss sīki pārrunāts, cik, ko, kur, ļoti pretīmnākoši!!

Kāzu fotosesija

Ernests

Lielisks darbs – izpildīts ļoti profesionāli un var redzēt, ka Lelde strādā no sirds. Patika, ka komunikācija bija ātra un efektīva.
Esam ļoti apmierināti ar bilžu daudzumu un galvenais ar to kvalitāti! Paldies Leldei, ka palīdzēja padarīt šo dienu īpašu!

Bildes mājas lapai

Edgars

Paldies Leldei par ātri, profesionāli, labi izpildīto uzdevumu. Jaunai mājas lapai bija nepieciešams sabildēt priekšmetus/paraugus. Darīts. Vienojāmies, ka arī nākotnē tiks bildēti jaunumi, kas tālāk tiks ievietoti mājas lapā. Jo ir nepieciešamas labas kvalitātes bildes, labiem izstrādājumiem.

Atstājiet savu atsauksmi