Es sajūtu, iedvesmojos un apbrīnoju katru mirkli, kad strādāju..

— Lelde Feldmane

"Prieks iepazīties! Es esam Lelde, radoša, sirsnīga un patiesa savā būtībā. Savās fotogrāfijās es cenšos apvienot kadra kvalitāti un mirkļa emocionalitāti.

Dabiskums, patiesums, skaistums, sirsnīgs prieks, brīži, kad jūtamies iedvesmoti un mīlēti, ģimene, kas ir mums blakus, draugu apskāvieni, smiekli un prieka asaras - visbiežāk es vēlos apturēt tieši šos dzīves mirkļus un tie ir kurus vēlamies atcerēties vēl ilgi. 

 

Ar fotogrāfēšanu aizraujos jau vairāk kā 10 gadus. Sākotnēji, tas bija hobijs, līdz tas pārauga nevaldāmā tieksmē noķert kadru, apstādināt to un iemūžināt. Fotogrāfija manā izpratnē ir mirklis, ko ar acīm var noķert vienreiz, bet ar fotogrāfijas palīdzību es varu atgriezt šo mirkli, sajust to un izdzīvot to atkal. Labs fotogrāfs, ir tāds fotogrāfs, kurš neiet uz fotosesiju kā uz kārtējo darbu. Īstam fotogrāfam ir jābūt degsmei noķert īsto kadru īstajā mirklī.

Profesionāls fotogrāfs ir tas, kura fotogrāfijas ir dabiskas un ar vēstijumu, vienalga vai tā ir reportāža, ģimenes fotosesija, reklāmas foto vai kāzu fotosesija.

Sazinieties ar mani

Mans projekts Instagramā

@lauku_dzives_garsa