Organizējot vecmeitu ballīti, noteikti neaizmirstiet par vecmeitu ballītes tematiku un vienotu stilu, kā arī skaisto dienu iemūžināt skaistos foto attēlos. Tāpēc neaizmirstiet par profesionāla fotogrāfa pakalpojumiem, ja ne visai dienai, tad vismaz ieplāno kādas pāris stundas kopīgai fotosesijai, jo šāda fotosesija kopā ar labākajām draudzenēm vienkopus, domāju viņa piedzīvos tikai vienreiz mūžā.

Idejas fotosesijām

Sarīko neaizmirstamu vecmeitu ballīti Rīgas Botāniskajā Dārzā, tur visu sezonu valda vasarīga noskaņa. Vecmeitu smiekli un jautrība tropiskās noskaņās padarīs topošo līgavu vēl skaistāku.

Variet iepriecināt topošo līgavu un uzdāvināt skaistu ziedu vainagu vai putnu spalvu kroni, kas liks viņai visu dienu justies kā karalienei.

Foto: leldefeldmane.lv
Kronis: Madarota

#ZieduRotas #KronisLigavai #BotāniskaisDārzs

Ja patīk būt dabā, tad droši uzrīko pikniku mežā. Piknika noskaņai vari izvēlēties POP UP PICNIC stiliņu, kas piedos tam odziņu. Stilīgs gaišs noformējums, klasiskais melns ar baltu, smalkas glāzes un galda piederumi un protams izsmalcinātas uzkodas. Tas viss radīs pārsteidzoši effektīvu sajūtu un noteikti varēsiet nodoties nesteidzīgām sarunām un aizraujošiem uzdevumiem topošajai līgavai.

Foto: popuppicnic.com

#PopUpPicnic #dabā #wine #delicacies

Dāmām, kam patīk jautrība, tad pārsteidziet un sarīkojiet neaizmirstami jautru ballīti PINUP stilā un dodaties uz kādu bāru vai klubu Rocabilly stilā. Topošā līgava noteikti iejutīsies 60 gadu stilā. Pumpainas īsas kleitiņas un lokas matos tas ir tas, kas Jūs – dāmas neatstās bez komplimentiem un vīriešu uzmanības. Jautrība garantēta un dejas līdz rītam.

Foto: Deavita.net

#pinupStyle #racabilly #club

Ja topošajai līgavai patīk adrenalīns un asas izjūtas, tad noteikti vari noorganizēt kādu aktivitāti, kā piemēram, lēcienu ar izpletni vai ar gumiju, piedzīvojumu Meža kaķī, izbraukumu ar deltaplānu virs Rīgas, izbraucienu ar kvadraciklu, motociklu vai ūdens moci, ūdens priekus ar turbīndēli, lidojumu aerodium, supošanu , Veikbordu u.c.

Foto: suppama.com

#aerodium #MežaKaķis #deltaplāns #kvadracikli #ūdensmocis #turbīndēlis #izpletnis #SUP #veikbords

Foto:facebook.com/supotaji/

Ir forši, kad draudzenes pievērš uzmanību topošās līgavas vaļaspriekiem, hobijiem un nodarbošanās. Uzorganizē vecmeitu ballīti saskaņā ar kādu no tiem, piemēram, ja patīk vizināties ar velosipēdiem, noorganizējiet veloizbraucienu uz jūru, ja patīk tetovējumi, noorganizējiet kopīgu tetovējumu līmēšanas ballīti, ja patīk relaksēties, noorganizējiet kopīgo SPA apmeklējumu.

#velobrauciens #tatto #SPA

Viena no pēdējām tendencēm ir topošajai līgavai iemācīt ko jaunu, lai būtu prasmīga un gādīga sieva. Popularitāti ir ieguvušas visdažādākās meistarklases un radošās darbnīcas. Piedāvājumu klāsts ir dažāds – sākot no kūku cepšanas, dejošanas, gleznošanas, mālošanas, vainagu gatavošana un citām radošām nodarbēm.

#radošāsDarbnīcas #meistarklases  

Leave a Reply