Kāzu fotogrāfs Jūsu kāzu dienai!

Kāzas ir tā īpašā diena, kad tiek stiprināta un apliecināta mīlestība vienam pret otru uz visu mūžu. Kāzu diena vienmēr paliek uz mūžu ģimenes foto albumā.  Kāzu fotogrāfs vai fotogrāfe būs tas cilvēks, kas būs kopā ar Jums šajā īpašajā dienā, tāpēc ļoti būtiski ir, lai ar kāzu fotogrāfu izveidojas kontakts un sajūtas, ka tas ir īstais cilvēks, kas iemūžinās jūsu kāzu dienu fotogrāfijās.
Labs kāzu fotogrāfs būs nemanāms un ļaus justies Jums brīvi, tai pat laikā būs klāt visos nozīmīgajos mirkļos Jūsu kāzu dienā.

Tikai pēc kāzām, ejot gadiem, skatoties kāzu albūmu, Jūs sapratīsiet, ka tas ir bijis viens no nozīmīgākajiem notikumiem un vērtīgākajiem ieguldījumiem Jūsu kāzu dienā.

Kāzu Fotogrāfu cenas?

Kāzu Fotogrāfa cenas galvenokārt ir atkarīgas no fotogrāfa pieredzes, cik daudz kāzas ir nofotogrāfētas un vai ir atzīts Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijā. Bet jāatcrerās, ka nevienmēr tas prestižs norāda uz to, ka saņemsiet labāko rezultātu. Nereti fotogrāfi ar mazāku pieredzi ir entuaziasma pilni un centīgāki radot līdzvērtīgu gala rezultātu kā atzīts un populārs fotogrāfs Latvijā. Kā arī ir jārēķinās, ka pieprasītākie fotogrāfi fotogrāfiju apstrādi veic ilgāk, jo attiecīgi darba apjoms viņiem ir krietni lielāks.

Otrs būtiskais punkts, kas veido cenu ir kāzu scenārijs un kāzu dienas ilgums. Kāzu fotogrāfa pakalpojumi bieži iedalās divos piedāvājumos.

Kāzu piedāvājums Nr.1.
Fotogrāfs kāzu ceremonijai + Kāzu fotosesija
Šāda pakalpojuma cena sastāda 150-300 EUR

Kāzu piedāvājums Nr.2.
Fotogrāfs visai kāzu dienai
Fotogrāfs ierodas jau uz līgavas un līgavaiņa pucēšanos un dodas prom pēc mičošanas un kāzu tortes sagriešanas.
Šāda pakalpojuma cenas diapazons var būt plašāks 500-1000 EUR. Cena atkarīga no darba stundām.

Kāzu piedāvājums Nr.3.
Fotogrāfs visai kāzu dienai + Fotospogulis
Fotogrāfs ierodas jau uz līgavas un līgavaiņa pucēšanos un dodas prom pēc mičošanas un kāzu tortes sagriešanas.
Šāda pakalpojuma cenas diapazons var būt plašāks 760-1000 EUR. Cena atkarīga no darba stundām.

Papildus tiek aprēķināti arī ceļa izdevumi, jo kāzu norises vietas Latvijā ir daudz un attālumi ir dažādi, ja kāzu svinības notiek Latgalē, Vidzemē, Kurzemē vai Zemgalē.

Kāzu Fotogrāfu piesakiet laicīgi!

Kāzu plānošanā fotogrāfa izvēli un pieteikšanu izvirziet kā prioritāti. Laicīgāk pieteikts fotogrāfs dod garantiju, ka Jūsu kāzu dienā nepaliksiet bez iecerētā fotogrāfa. Vēlams vismaz 6 mēnešus iepriekš veikt rezervāciju. Rezervācijai ieteiktu veikt drošības naudu un noslēgt vienošanos, lai Jūs 100% būtu pārliecināti, ka Jūsu izvēlētais kāzu fotogrāfs ieradīsies tieši uz Jūsu kāzām.

Ja Tu plāno kāzas vai Tev ir informatīvi jautājumu, tad droši raksti es atbildēšu, cik ātri vien būs iespējams.