Interjers

Pakalpojumi

Komerctelpas

Interjera un nekustamo īpašumu fotogrāfs strādā, lai radītu kvalitatīvas un skaistas interjera, telpu un arhitektūras fotogrāfijas un palīdzētu Jums iegūt jaunus klientus.

Jebkura biznesa attīstībai ir svarīgi parādīt potenciālajam klientam savu produkcija, pakalpojums vai preci. Mūsdienās gandrīz 90% klientu vispirms Jūsu preces vai pakalpojumus atradīs internetā un šeit būtisku lomu ieņem fotogrāfija.

Klientiem nevieš uzticību, nerealizēti projekti, digitālās ilustrācijas vai iespējamie maketi. Potenciālais pircējs grib redzēt reāli paveiktus darbus, kā tas izskatās realitātē – vai tā ir māja, mēbeles, profesionālās iekārtas, kempings, pirtiņa vai intejera pakalpojumi. Tikai tad, kad Jūsu pakalpojuma vai produkta fotogrāfijas interneta vidē viņu uzrunās, viņš mēģinās ar Jums sazināties.

Profesionāli interjera foto ar realizētiem projektiem potenciālajam klientam spēj radīt ticamības momentu, klātbūtnes efektu un pat īpašu noskaņu, kas veicinās viņa interesi un vajadzību par to painteresēties. Lieliska fotogrāfija, protams, nepārdos Jūsu produktu, pakalpojumu vai īpašumu, ja Jūs to būsiet pārvērtējis un tā cena būs krietni augstāka nekā vidējā tirgus cena.

Lai radītu profesionālu fotogrāfiju, ar ko piesaistītu potenciālo klientu, ir jābūt iemaņām, atbilstošai tehnikai, kā arī īpašai izpratnei par attēla perspektīvu.

Svarīgākās nianses radot profesionālu fotogrāfija Tava biznesa attīstībai:

  1. Lenķis un perspektīva
  2. Detaļas un to akcentēšana
  3. Katram leņķim, līnijai un detaļai ir jādarbojas fotogrāfijā.
  4. Dažas labas fotogrāfijas ir daudz efektīvākas nekā daudzas vājas.
  5. Labs apgaismojums atdala vidējos fotogrāfus no lieliskajiem.
  6. Gaisma nosaka telpas sajūtu, un tā piešķir tai trīsdimensiju izskatu, jo savādāk, tai nepievēršot uzmanību, rezultāts ir ļoti plakans un neiedvesmojošs.

Laba fotogrāfija vienmēr izskatīsies labāk nekā realitāte.

Vēlies nofotografēt savu nekustamo īpašumu?
Piezvani +371 26418696 vai raksti vēstuli leldefeldmane.lv@gmail.com