Maģiskais fotospogulis ir unikāls fotoattēlu ģenerējošs produkts, kas piedāvā jaunākās tehnoloģijas interaktīvo attēlu uzņemšanā. Tas ir spogulis ar gludu dizainu un lietotājam draudzīgu interfeisu, kas ar izklaidējošu balss vadību un izmantojot skārienjūtīgo ekrānu spēj sazināties  ar viesiem un palīdz radīt turpat uz vietas aizraujošus un vienreizējus momentfoto.

Izmantojot pielāgojamās darbaplūsmas un izkārtojumus, jūs variet izvēlēties dažnedažādākās funkcijas momentfoto izdrukai – pievienot viesu sveicienu, žestu un kustību noteikšanu, dinamiskas animācijas, uz skārieniem balstītu fotoattēlu parakstīšanu, emocijzīmju apzīmogošanu, interaktīvus konkursus, sociālās spēles, krāsaino fotoattēlu atskaiti un daudz ko citu.

Fotospogulis piedāvā plašu jau sagatavotu darbplūsmu paketi, ko visu variet izmantot savā kāzu dienā.

Kādēļ izvēlēties tieši iespaidīgo fotospguli nevis foto būdu vai foto kasti?

Kā radies fotospogulis ?

Fotospogulis ir radies no visiem pazīstamā priekšteča – foto kastes vai tās saucamās fotobūdas. Kā jau visām tehnoloģijām attīstoties arī šeit pievienojas jaunākās tehnoloģu tendences un skārienjūtīgais ekrāns, kas paver daudz plašākas iespējas momentfoto uzņemšanai un tūlītējai fotogrāfijas saņemšanai, papildinot to arī ar planšetei līdzīgām iespējām.

FOTOSPOGUĻA CENAS:

Īpašais piedāvājums izvēloties kāzām fotogrāfu kopā ar fotospoguli.

Piedāvājums Nr. 1.  –  760 EUR

Fotogrāfs pilnai kāzu dienai (no pucēšanās līdz mičošanai)

Fotospogulis 3h, 300 foto izdrukas.

Piedāvājums Nr. 2.  –  860 EUR

Fotogrāfs pilnai kāzu dienai (no pucēšanās līdz mičošanai)

Fotospogulis 4h, neirobežots skaits foto izdruku.

January 20, 2020

Leave a Reply