Mūsu īpašā diena

5.0 rating
August 14, 2020

Ar vīru gribam teikt milzīgu paldies Leldei par ieguldīto darbu. Abi kameras priekšā nejūtamies brīvi, tāpēc bija ļoti svarīgi, lai mūs pamāca, novieto. Rezultātā bildēs noķerti superīgi mirkļi, nekāda samākslojuma, daudz mīļuma! Ar Leldi viegli sadarboties, kas padarīja fotosesiju vieglu un patīkamu visiem iesaistītajiem.
Mīļš paldies!

Eva

Kāzas

5.0 rating
August 11, 2020

Paldies par būšanu kopā mūsu dienā un ieguldīto darbu. Bildes ir skaistas un ļoti daudz, pat grūti izvelēties mīļāko. Sadarbība bija ļoti viegla un patīkama, paldies arī par idejām brīnišķīgām bildēm.

Evija un Uģis

Ģimenes fotosesija

5.0 rating
August 6, 2020

Lelde lieliski tika galā ar mūsu lielo ģimenes fotosesiju (kopā bijām 12 personas, no kuriem 6 bērni :D). Izdevās lieliskas fotogrāfijas dažādās kombinācijās! Un bērni pat nepaspēja sagurt!!!
Paldies!

Elīza

Mūsu skaistā diena 🙂

5.0 rating
August 2, 2020

Paldies Leldei par skaisto fotosesiju, bildes ļoti skaistas, dzīvīgas un kvalitatīvas :)!
Raimonds

Raimonds Juška

Starojošs izlaidums 🌸

5.0 rating
July 28, 2020

No sirds paldies par saulainajām, priecīgajām un emocionāli bagātajām Rīgas Teikas vidusskolas 9.b klases izlaiduma bildēm! Ar Leldi bija ļoti viegli – izstāstīju ideju, izrādīju darba lauciņu un viss izdevās vēl labāk nekā gaidīju. Bērni laimīgi par atmiņām, kas noķertas foršos kadros. Glīti un starojoši – tādus komplimentus saņēmu no daudziem. Priecājos, ka fotogrāfei izdevās mūsu dienu bildēs radīt un saglabāt tieši tādu!😊
P.S. Izlaiduma bildēšanai viņu nolūkoju draugu kāzās, nemaz nezinot, kas sanāks. Un nekļūdījos. Noteikti bildēsimies vēl! 😉

Skolotāja Liene

Ievas un Raimonda kāzas

5.0 rating
June 7, 2020

Sirsnīgs paldies par brīnišķīgajām bildēm! Ļoti skaisti, ļoti dabīgi.

Ievas mamma

superīgs fotogrāfs

5.0 rating
November 19, 2019

Velos pateikt vienkarshi paldies par pozitivo fotosesiju. Bildes vienreizejas. Sajusma par Leldi.

Lana Simsone

Pikantums un trakums

5.0 rating
September 25, 2019

Liels paldies, par dzīšanu kokos, upē, smilgās, viena emocionāli patiesa fotosesija, kur jutos tāda kā esmu “DULLA”!
Leldes lielākais pluss cilvēka patiesumu un būtību noķert un tas viņai izdodas lieliski!!!!

Judita Steponenaite

Skaista fotosesija...

5.0 rating
September 8, 2019

Super foršas un pozitīvas bildes ar maniem mīļukiem 🐩,👶 un protams mani👩.
Un noķer kadrus ar dzīvnieku un bērniņu vienkārši super!😊
Liels Paldies Tev!🐾

Oksana

Семейная фотосессия

5.0 rating
September 2, 2019

Не знаю с чего начать… Скажу так – это было замечательно! Чудесный день, море, солнце, песок.. и двое наших маленьких детей, которые баловались, убегали, и точно не хотели позировать. Я не знаю как и когда Лелде успевала их “ловить”, но фотографии получились просто шикарные. Нам понравилось всё! – непринужденная обстановка, задумки фотографа и,конечно, результат- ооочень красивые фотографии!! Лелде, еще раз большое спасибо от нашей семьи!!!

Галина

Kāzas

5.0 rating
August 13, 2019

Ja man kāds prasītu, lai es novērtēju Leldi 5 baļļu skalā, es noteikti liktu 5, jo
1. Leldes bildes ir apburošas, skaistas un profesionālas;
2. Ar Leldi kā fotogrāfu ir elementāri sastrādāties;
3. Komunikācija bija ļoti ātra un veiksmīga;
4. Var redzēt, ka Leldei ļoti patīk tas ko viņa dara, jo viņa profesionāli un aizrautīgi meklē kadru, lai nofotogrāfētu izcilu foto;
5. Es pati protams Leldi kā cilvēku nepazīstu, bet man radās ļoti, ļoti labs iespaids, viņa ir sirsnīga, smaidīga, komunikabla, aizrautīga un profesionāla.
Es noteikti no sirds Jums rekomendēju izvēlēties Leldi kā fotogrāfu, lai iemūžinātu vienu no dzīves skaistākajiem mirkļiem-kāzas!

Marta

Gaidību bildes 🤰

5.0 rating
July 22, 2019

Vislabākās atsauksmes par Leldi. Ļoti patīkams un baudāms process. Brīvā atmosfērā un nepiespiestā gaisotnē. Rezultāts fantastisks un mūžam paliks skatāmas un taustāmas atmiņas no skaistā dēliņa gaidīšanas laika. ❤️

Evija

Mūsu gaidību laiks. ❤️

5.0 rating
May 20, 2019

Lelde ir fotogrāfe ar milzīgu talantu. Viņas redzējums atspoguļojas lieliskās bildēs. Izkustinās pat stīvākos fotomodeļus. Saņēmām bildes, skatoties smaids no lūpām nepazuda ne mirkli. Mums būs lieliskas, Leldes radītas fotogrāfijas. Ahhhh, lielisks darbiņš Leldīt 😍 Liels, liels Tev paldies par paveikto. Noteikti iesaku izvēlēties Leldi sava dzīves stāsta iemūžināšanai, ar viņu ir tik viegli sadarboties un sarunāties, ka viss notiks pats no sevis.
Veiksmi darbiņā. Lai viss izdodas, Tu esi super. 😍💋❤️

Kitija

Kāzas

5.0 rating
December 30, 2018

Lelde ir ļoti jauka un forša fotogrāfe. Patīkami ar viņu komunicēt un viņas darbi ir vienkārši super! Liels paldies, Tev Lelde, ka Tu atstāsi mūsu atmiņās šo foršo dienu tik krāsainu un skaistu ar savām fotogrāfijām. ❤️ Noteikti iesaku Leldi izvēlēties kā savu fotogrāfu, nenožēlosiet! ❤️

Linda

Ģimenes albumam

5.0 rating
November 30, 2018

Izvēlējāmies Leldi mūsu ģimenes rudenīgajai foto sesijai. Ļoti viegla, patīkama komunikācija gan pirms sesijas, gan tās laikā. Bijām dažos vārdos pārrunājušas vietu, kur notiks sesija un tas, kas mani citos fotogrāfos neuzrunā. Lelde to ņēma vērā ieradās sagatavojusies. Bija jau izdomājusi kadrus, tāpēc tikai stundas laikā radīja veselu stāstu. Rezultātā bildēs tik ļoti mēs, tik ļoti rudens un stilizācija aizved arī uz mūsu bērnību. Lelde, paldies!

Olga, AIgars, Emīls

Skaistie mirkļi😍

5.0 rating
October 24, 2018

Lelde,mēs Tev sakam milzum lielu paldies,par skaistajiem mirkļiem,emocijām,sajūtām,prieku un laimi,ko parāda mūsu bildes😊😍😍😍 Esam priecīgi,ka biji kopā ar mums,mūsu skaistakajakā dienā un vareji to iemūžināt🤗💍Liels,liels paldies😊😊😊

Lonija

Kad patiesās dienas emocijas un izjūtas tiek noķertas fotomirkļos!

5.0 rating
July 22, 2018

Ja es teikšu skaisti, profesionāli, izcili – es nepateikšu neko. Lelde, es, mēs, Tev vēlamies teikt neizmērojamu Paldies, ka tieši Tu biji ar mums mūsu īpašajā dienā. Bildes griežas uz riņķi, uz riņķi vien.. Un tas, ko sajūtam no tām, ir neatkārtojamā dienas sajūta. Tu to esi izdarījusi tā, ka šīs emocijas nāk atmiņā tā, it kā tas viss būtu noticis tikai vakar. Tik dzīvi, īsti, patiesi.. Lai arī esam pazīstami personīgi, nevienā brīdī nešķita, ka Tu savu darbu dari ar mazāku atbildības sajūtu. No vienas puses Tu biji nemanāma, bet tai pat laikā biji visur. Tu biji kā vēl viens kāzu viesis, uz kuru paļāvāmies pilnībā, ka darīsi labi arī savu darbu, tajā pat laikā jūtoties labi un iederīgi visā kompānijā. Mijiedarbība, harmonija, dabiskums, sapratne… Lai izskatamies labi bildēs… Ka tiek “ķertas” tavas veiksmīgās puses, nevis akcentēts kāds trūkums.. Tas ir tas, ko gaidi no fotogrāfa. Neviens vien noteikti ir piedzīvojis to neērto sajūtu fotosesiju laikā, kad nezini, kur skatīties, kur likt rokas, kādā pozā tagad, vai kā labāk sedēt, lai izskatītos labi, vai vienkārši padomā, ka uzvedies un izskaties muļķīgi? Par Tevi varam teikt, no šīm sajūtām nepiedzīvojām neko. Nekā pārspīlēta, nekādas akrobātiskas pozas, nekādi mākslīgi smaidi. Tas ir tas, ko vēlējāmies mēs un arī saņēmām. Vēlreiz sakām Tev lielu Paldies!!

Sanita

mirkļi

5.0 rating
May 12, 2018

Paldies, Lelde par skaistiem foto mirkļiem, ar kuriem Tu dalies. Tu esi cilvēks, kas prot un mīl skatīties caur objektīva aci un nodot to arī citiem. Tavus radītos foto es skatos ar smaidu, jo tie ir stāsti, kas priecē! Paldies par to!

Sanita

Fotosesija

5.0 rating
April 28, 2018

Patika, ka Lelde fotografēja daudz, ķerot labāko gaismu un ēnu kombināciju. Rezultātā no atsūtītām bildēm varēja izvēlēties labākās.

Dainis

Jauka pēcpusdiena ar superīgu fotogrāfi

5.0 rating
March 28, 2018

Lelde ir ļoti jautra,mīļa un bez problēmām atrod un atrada kontaktu ar mūsu mazuli 🙂 mums bija uztraukums,kā viņš to uzņems un vai vispār kaut kas no iecerētā sanāks…bet sanāca super bildes un mazulim viss patika 🙂 paldies tev par to 😉

Baiba

PALDIES, KA ESI

5.0 rating
May 12, 2017

Leldi pazīstu jau vairāk kā 10 gadus, bet nekad nebūtu iedomājusies, ka viņas iekšējā pasaulē mīt tāds talants, kas, paldies Dievam, beidzot atradis ceļu uz ārpasauli! Lelde prot nofiksēt mirkli bez papildus atribūtiem, redzēt, sajust un notvert kadru īstajā momentā. Man bija pieredze ar produktu fotografēšanu un bildēšanu draugu lokā, vārdos neuzrakstāmi skaistas un kvalitatīvas bildes!!

dūdū

Ģimene, stāsts

5.0 rating
April 28, 2017

Ja Lelde fotogrāfē, tad zini, tās nebūs bezpersoniskas bildes. Viņa ieliek sirdi un dvēseli tajā ko dara. Atskatoties uz bilžu krājumu no viņas padarītā, sajūtas ir viennozīmīgi labākās. Viņas fotogrāfēšanas laikā es pat teiktu Tu vairāk atbrīvojies nekā iespringsti – viegli, emocionāli, tas ir vesels piedzīvojums, kuru tiešām atceries ar smaidu uz sejas 🙂 Noteikti iesaku papildināt savu emociju – bilžu grāmatu ar jaunām mīļbildītēm, sajūtām, dzīves mirkļiem. Cenas – pff., par to tiek viss sīki pārrunāts, cik, ko, kur, ļoti pretīmnākoši!!

Mārīte

Puncītisbēbītis

5.0 rating
April 27, 2017

Leldes un fotokameras priekšā jutos kā vissskaistākā un mīlētākā jaunā māmiņa . Bildes runā, un ir iedvesmas pilnas . Novēlu katrai sievietei to piedzīvot ,un atstāt taustāmu pierādījumu dzīves skaistajā posmā ,kad gaidi bērniņu . Paldies Tev !!!

Sandra Ezeriņa

😍

5.0 rating
April 27, 2017

Leldi iepazinu kalnos! Ar apbrīnojamu pacietību viņa nesa ne tikai smago mugursomu, bet arī fotoaparātu ar visu statīvu, kas nebūt nebija vieglāki. Toties kādas bildes! Nekādas grūtības nespēj viņu atturēt no skaistu bilžu iegūšanas. Viņa spēj pamanīt mirkļus un skatus, kas daudziem paliek nepamanīti. Lelde bildē no sirds un aizrautīgi.

Liene

Sajūtu meistare

5.0 rating
April 27, 2017

Leldes darbi iedvesmo dzīvei! Foto noķer mirkļus, kas raisa pozitīvas emocijas, saviļņo un iedvesmo. Skatoties bildēs var sajust cilvēku laimi un starojumu, bērnu smieklus, silto vasaras dienu. Auss saklausa upes čalas. Un mati noķer vēju!
Paldies Leldei par skaisto!

Agnese

UZRAKSTI SAVU ATSAUKSMI!